دانلود فایل نصبی نرم افزار حسابداری هلو

در این بخش از سایت هلولرنینگ کاربران نرم افزار حسابداری هلو می توانند با مراجعه به این بخش نسخه های مختلف مورد نیاز نرم افزار هلو خود را دانلود و نصب نمایند.

شرکت مهندسی نرم افزار هلو با فراهم ساختن زیرساخت های فنی لازم، امکان دستیابی مشتریان محترم به خدماتی شایسته و مناسب را در کمترین زمان ممکن فراهم آورده است. با توجه به اینکه پس از خرید نرم افزار هلو ، تا یکسال ، اعتبار پشتیبانی نرم افزارها به صورت خودکار فعال می باشد، مجوز بهره گیری از کلیه خدمات تحت ضوابط و شرایط مندرج در ذیل برای ایشان وجود خواهد داشت.

شایان ذکر است پس از پایان زمان مذکور، مشترکین گرامی با فعال سازی و تمدید اعتبار پشتیبانی سالانه نرم افزار خود، می توانند علاوه بر دریافت نسخه بروز شده نرم افزار خود،می توانند از نسخه جدید و خدمات دیگر ، ( مراجعه به دفاتر نمایندگی هلو ) به صورت رایگان استفاده نمایند.

توجه داشته باشید که درصورت عدم تمدید پشتیبانی و گم کردن سی دی نرم فزار هلو می توانید اقدام به دانلود نسخه نرم افزار فعلی خود نمایید

شرکت طرفه نگار برای آن دسته از مشتریانی که دارای تمدید پشتیبانی می باشند نسخه های جدید را ارئه می دهد و کاربران می توانند اقدام به دانلود و ارتقا نسخه نرم افزار نمایند.

در ادامه می توانید با کلیک بر روی این لینک فایل نصبی نرم افزار هلو را دانلود کنید