کد خطای ۱۳ سینگل نرم افزار هلو

اجرا نشدن نرم افزار هلو دلایل خیلی پیچیده‌ای ندارد و با یک اتفاق ساده مانند نصب نرم افزارهای امنیتی مانند : آنتی ویروس و یا نرم افزارهای حسابداری مشابه و . .  در سیستم عامل مواجه شویم . چنین نرم افزارهایی نیز می‌توانند در اجرای نرم افزار حسابداری هلو باعث بروز پیغام شوند که می خواهیم در سریع ترین زمان ممکن جهت رفع پیغام فوق اقدام نموده و از نرم افزار خود استفاده نمایید ما سعی کردیم پیغام های نرم افزار حسابداری هلو را جمع بندی نموده و در اختیار شما کاربران عزیز  قرار دهیم تا در سریع ترین زمان ممکن نسبت به رفع ایراد اقدام نمایید .

 

در ادامه نیز می پردازیم به رفع ” پیغام ۱۳ ” نرم افزار هلو :

 

کد خطای 13 هلو

پیغام قفل ۱۳ در چه زمانی رخ می دهد ؟

این پیغام زمانی رخ می دهد که قفل سخت افزاری به درگاه USB سیستم وصل نشده باشد (  یا قفل سوخته باشد ) و یا اینکه سرویس قفل مربوطه به نرم افزار حسابداری هلو به درستی  نصب نشده باشد برای رفع این پیغام کافیست از بخش Device Manager  بررسی گردد که آیا قفل توسط سیستم عامل شناسایی شده است یا خیر ؟

برای بررسی ابتدا بر روی My computer  کلیک راست نموده و با انتخاب گزینه Properties در پنجره باز شده بر روی گزینه Device Manager کلیک نمایید و از صحت شناسایی قفل توسط ویندوز اطمینان حاصل نمایید طبق تصویر زیر :

شناسایی قفل نرم افزار هلو

 

 

 

 

 

 

 

 روش های حل پیغام شماره ۱۳ حسابداری هلو

  1. نصب درایور مربوط قفل سخت افزاری
  2. بررسی نصب درایور سخت افزاری سیستم عامل
  3. رجیستر نمودن قفل سخت افزاری ( اگر اطلاعات کافی برای رجیستری ندارید کلیک کنید)

 

 قابل توجه کاربران محترم هلولرن

در صورتی که به هر دلیلی موفق به ارتباط با پشتیبانی آنلاین سایت نشدید با شماره ۰۹۳۶۷۹۲۵۳۸۰ پشتیبانی تماس بگیرید

مطالعه بیشتر